Ciele projektu

• Ciele projektu | skutocnaskola.sk

Cielom projektu je vytvoriť také  prostredie na vzdelávanie, ktoré budú deti vnímať  ako koníčka, hobby, kde budú chodiť s radosťou. Aby vytvárala podmienky na individuálny rast jednotlivcov. Zlepšiť atmosféru v prostredí vzdelávania. Dosahovať iné a kvalitnejšie vzťahy učiteľ (Sprievodca) - žiak - rodič. Vychovávať deti k hodnotám a vďačnosti, ako aj k sebaúcte a láske. Aby objavili svoje talenty, aby získali vieru v to, že môžu v živote dosiahnúť vynikajúce veci, možno aj niečo vynimočné.

Podporujeme všetky typy vzdelávania, v školách a škôlkach za pomoci systémov, procesov a produktov ktoré sú overené a fungujú.

Pre tento cieľ združujeme Slovákov, ktorí sú vo svojich oblastiach skvelí a pomôžu tento cieľ dosiahnúť.

Predvoľby súkromia

Zásady ochrany osobných údajov